Умови членства

Членами кредитної спілки «ТЕРНА» можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які відповідають ознаці членства - є членами Всеукраїнської громадської організації «Товариство Червоного Хреста України» та мають повну цивільну дієздатність. Не можуть бути прийняті до кредитної спілки особи, які за рішенням суду визнані недієздатними або обмежено дієздатними, особи, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі, а також особи, що мають непогашену судимість за корисливі злочини.

Порядок набуття членства в кредитній спілці "ТЕРНА"

Особа стає членом кредитної спілки за умови:

- відповідності ознаці членства;

- подання заяви про вступ до кредитної спілки;

- рішення спостережної ради або правління (у разі делегування йому цього повноваження) щодо поданої заяви на вступ до кредитної спілки;

- сплати вступного внеску у розмірі 25 (двадцять п'ять) гривень та обов'язкового пайового внеску – 25 (двадцять п'ять) грн.

Сплата вступного та обов'язкового пайового внесків здійснюється лише після прийняття спостережною радою позитивного рішення про прийом до кредитної спілки. Вступні та обов'язкові пайові внески сплачуються готівкою в касу спілки. Розмір та порядок сплати вступних та обов'язкових пайових внесків встановлюється за рішенням загальних зборів. Заява особи про вступ до спілки складається письмово за формою, встановленою спостережною радою.Цікаве

Види кредитів

Кредити без застави під поруку – до 20000 грн.
Кредити під заставу майна або нерухомості.

Цільові призначення

1) комерційне кредитування;
2) кредити на придбання, будівництво, ремонт та реконструкцію житла;
3) споживче кредитування;
4) кредити на інші потреби.(На авіаквитки, туристичні подорожі, навчання та еміграцію в США, Канаду, Європу та інше..)

Способи погашення

1) рівними частинами;
2) мінімальна вимога відсотки щомісяця тіло до кінця терміну кредиту.

backnext

Інформація

Членами кредитної спілки «ТЕРНА» можуть бути

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які відповідають ознаці членства - є членами Всеукраїнської громадської організації «Товариство Червоного Хреста України» та мають повну цивільну дієздатність.

Читати далі

Зв'яжіться з нами

Маєте якісь питання? Дзвоніть прямо зараз!

(0352) 52-88-22

Або скористайтеся зворотнім зв'язком

Зв'яжіться з нами зараз